Istoric

Competenţe Organizare Ghid orientare
    Prezentare - Organizare

Preşedinte instanţă: Denisa Livia Băldean

 
Vicepreşedinte: Valentin Mitea
Vicepreşedinte: Maria Boer

Colegiul de conducere format din:

Denisa Livia Băldean - preşedintele colegiului de conducere
Andrei Axente-Irinel - judecător
Duşa Radu-Rareş - judecător
Ionescu Ana - judecător
Magyarosi Ioana Rozalia - judecător
Marin Alexandrina-Amalia - judecător
Monica Rodina - judecător

Prim grefier: Toda Magdalena Estera
                                

Secţia I civilă

Preşedinte secţie: Câmpean Ana Maria
Judecători:
                     Băldean Denisa Livia
                     Câmpean Ana Maria
                     Chiş Andrea-Annamaria - membru CSM
                     Chiş Ioan-Daniel
                     Conţ Carmen-Maria
                     Ionescu Ana
                     Mitea Valentin
                     Vitos Marta-Carmen
Grefieri:
                     Gădălean Sanda Daciana
                     Lăpuşan Rovena-Rosana
                     Muncaciu Angela
                     Preda Cristina- grefier şef secţie
                     Tarţa Mirela-Loredana

Secţia a II-a civilă

Preşedinte secţie: Budiu Mirela Agota
Judecători:
                     Al Hajjar Simona- Mihaela 
                     Andrei Axente-Irinel
                     Botiş Maria-Camelia
                     Budiu Mirela Agota
                     Chichişan Augusta-Maria
                     Idriceanu Claudia-Mirela
                     Iuga Monica-Ileana
                     Năsui Gabriel-Adrian
                     Puşcaşu Danusia
                     Sărăcuţ Mihaela
                     Vereş Roxana Mihaela
Grefieri:
                     Bădău Lucian
                     Băguţ Tudor
                     Borlea Adriana-Rodica
                     Florean Luminiţa Sidonia- grefier şef secţie
                     Dobra Nistor Mihaela
                     Matei Lizuca-Maria
                     Vincze Eva

 

Secţia a III-a contencios administrativ şi fiscal

Preşedinte secţie: Ungur Liviu
Judecători:
                     Diaconescu Monica
                     Duşa Radu-Rareş
                     Ion Anca-Mihaela
                     Marin Alexandrina-Amalia
                     Marusciac Delia-Ana
                     Prelipceanu Iarina-Ioana
                     Rus Sergiu-Leon
                     Simon Antoniu
                     Tămaş Floarea
                     Ungur Liviu
                     Vasile Ramona-Corina
                     Vita-Simiti Anamaria Gabriela
                     Zdrenghea Bogdan George
Grefieri:
                     Chirilă Daniela
                     Crişan Iuliu Traian
                     Dăncilă Victoria-Violeta
                     Gîrţă Angelica-Elena
                     Spătăceanu Oniga Ioana-Paula
                     Oprea Raluca-Elena
                     Traica Marius-Cristian- grefier şef secţie
                     Trif Iosefina Nicoleta
                     Varadi Goia Mărioara
                    

Secţia a IV-a pentru litigii de muncă şi asigurări sociale

Preşedinte secţie: Boboş Sergiu Cătălin
Judecători:
                     Boboş Sergiu Cătălin
                     Diaconescu Sergiu
                     Dima Laura-Maria
                     Gîrbovan Dana
                     Magyarosi Ioana Rozalia
                     Marian Nicolae
                     Mănăstireanu Cristina
                     Nistor Antoaneta-Tania
                     Păculeţ Ioana
                     Pop Anca-Adriana
                     Tripon Ioana 
Grefieri:
                     Barz Adriana- grefier şef secţie
                     Bogdan Cristina
                     Ciurdar Sanda Gabriela
                     Dumitru Nicolae
                     Moncea Crina
                     Nicoară Nicoleta
                     Ţarină Daniela

Secţia penală şi de minori

Preşedinte secţie: Marian Mihăiţă-Lucian
Judecători:
                     Andreieş Viorel-Virgil
                     Boer Maria
                     Botezan Virginia-Elena
                     Chitidean Gheorghe-Valentin
                     Covrig Ana
                     Goja Vasile
                     Hanzer Paraschiva-Luminiţa
                     Ilieş Ioana-Claudia
                     Lupea Adina Daria
                     Mango Livia-Marcela - delegată Birou SIRENE
                     Marian Mihăiţă-Lucian
                     Moldovan Daniela-Anca
                     Moldovan Iuliana
                     Morar Ioana-Cristina
                     Pura Ancuţa
                     Purice Delia
                     Rodina Monica
                     Siserman Sorina
                     Şortan Monica-Ioana
Grefieri:
                     Bodea Mariana
                     Bukşa Corina Eliza
                     Cadiş Lenuţa
                     Căţănaş Camelia-Elisabeta
                     Corondan Emilia Eva - executări penale
                     Grindean Teodora-Gabriela - grefier şef secţie
                     Hideg Andreea-Bianca
                     Incze-Bufnea Gabriela-Mariana
                     Ionescu Laura Mariana
                     Negriu Nicoleta
                     Stana Delia-Cristina
                     Soroiu Loredana Anamaria
                    

Alte compartimente

Grefier documentarist
                    Ielcean Smaranda-Miruna

Grefier statistician
                    Dan Rita-Carmela

Grefieri atribuţii secretariat
                     Chiş Narcisa
                     Husti Daciana-Pompilia
                     Şimon Monica Gabriela

Grefieri tehnoredactare

                    Buzdugan Dorina
                    Chiş Ana
                    Cojocăraşu Kristine
                    Gabor Carmen-Mihaela
                    Nagy Marcela-Corina
                    Hîlma Claudia
                    Rusu Valeria
                    Silaghi Maria
                    Stoica Maria-Dorina
                   
Arhiva şi Registratura

                    Blaga Adrian-Eugen
                    Chifor Felicia
                    Cioban Anamaria-Gabriela
                    Ciomagă Loredana
                    Felecan Ana
                    Pârvulescu Mariana
                    Matei Rodica
                    Tothăzan Dochia-Gabriela
                    Filip Gina-Carmen
                    Horvat Ana-Aurelia
                    Vâtcă Lucia-Marinela

Agenţi procedurali şi aprozi
                    Fărcaş Dorel
                    Pană Adrian-Sorin
                    Bochiş Irina
                    Giurgiu Mariana-Niculina
                    Mureşan Ana
                    Şerban Lidia
                    Tămaş Otilia

Compartimentul economico-financiar şi administrativ
                    Copaciu Radu - manager economic
                    Chiş Horaţiu-Raul - inginer constructor
                    Drăghici Veturia
                    Mariş Maria
                    Medrea Bogdan-Horea
                    Oşan Delia
                    Petrişor Aurelia Mariana                               

Biroul personal
                    Coţa Gabriela-Mariana                   
                    Gavriliu Nicoleta-Cristina
                  
Biroul juridic
                    Mora Dan-Marius - jurist                   
                  
Compartimentul Informatică
                    Guzu Nicolae - specialist IT șef
                    Maniu Zincuţa
                    Rotaru Lucian Paul
                    Rusu Dan Mircea
               
Biroul informare şi relaţii publice
                    Dănilă Adrian

Psiholog

                    Visu-Petra George-Laurenţiu 

Muncitori întreţinere şi îngrijitori
                    Cherecheş Maria
                    Frenț Gavril
                    Hărănguş Ionel
                   
Şoferi

                    Baias Vasile
                    Sfârlea Mircea-Ioan
                    Stan Alexandru


 
 
© 2008 Curtea de Apel Cluj